Nedavno pogledano
Opis
Dell Monitor 27″
Panel type: IPS E-LED backlit LCD 27″
Resolution: 1920×1080@100Hz;
Aspect Ratio: 16:9;
Pixel Pitch: 0.3114 mm x 0.3114 mm;
Pixel Per Inch (PPI): 82;
Response time: 5ms (gray-to-gray fast), 8ms (gray-to-gray normal);
Color support: 16.7M colors;
Color Gamut: 72% NTSC (CIE 1931),
Max Viewing Angle: 178°/178°;
Brightness: 300 cd/m2;
Contrast: 1000:1
Connectivity: 1x HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 1920 x 1080, 100 Hz as specified in HDMI 1.4)
1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s, 1x VGA Port;
Features: Speakers – stereo 2x2W;
Stand: Height-Adjustability Stand (130 mm), Tilt (-5°/+21°), Swivel (-173°/+173°), Pivot (-90°/+90°)
Dodatne informacije
| Tip | Monitor 27" |
|---|---|
| Veličina | 27" |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | Dell |
Možda će vam se također svidjeti…
| Tip | Monitor 24" |
|---|---|
| Veličina | 24" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor 27" |
|---|---|
| Veličina | 27" |
| Rezolucija | 2560×1440 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | Philips |
| Tip | Monitor 24" |
|---|---|
| Veličina | 24" |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | Philips |
| Tip | Touchscreen |
|---|---|
| Veličina | 65" |
| Rezolucija | 3840×2160 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | BenQ |












