Nedavno pogledano




Žarulja G4 LED 1.0W ,2700K, Verbatim
Izvorna cijena bila je: 2,99 €.1,99 €Trenutna cijena je: 1,99 €.
Opis
HS-230U -naglavne
Slušalice s mikrofonom
Sučelje USB
slušalica Mekani jastučići za uši
In-line kontrole za glasnoću
Podesiva traka za glavu
Frekvencijski raspon slušalica 50 Hz ~ 25 kHz
Duljina audio kabela 1,8 m
Impedancija 32 ohm ± 15%
Osjetljivost 108 dB ± 5 dB
Boja Crna
Podržani operacijski sustav Windows® 8, 10, 11 ili novije
Mac OS X 10.8 ili novije
Dimenzije i masa uređaja 140 x 172 x 62 mm,98 g
Barkod:4710268259824,091163259824
Dodatne informacije
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
Možda će vam se također svidjeti…
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / 3,5mm |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | MS |
| Tip | In-ear |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane |
| Konektor | 3.5mm |
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / 3,5mm |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |










