Crucial P3 Plus 1TB PCIe M.2 2280 SSD, Gen. 4×4, Bulk
Na skladištu
235,00 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
SSD M.2 DISK 1TB
- Crucial 1 TB, CT1000P3PSSD8T, P3 Plus 2280 M.2 SSD ,
- NVMe/PCIe Gen4.0x4, 5000 MB/s Read, 3600 MB/s Write,
- 3D-NAND, TBW: 220 TB, Bulk
Dodatne informacije
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Format | M.2 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Crucial |
Možda će vam se također svidjeti…
59,98 €
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
27,90 €
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Vrsta | Vanjsko kućište |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Vention |
149,98 €
| Tip | SSD vanjski disk |
|---|---|
| Kapacitet | 512GB |
| Sučelje | USB C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
99,90 €
| Tip | Hard disk USB |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Sučelje | USB3.0 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
162,00 €
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
Crucial P3 Plus 1TB PCIe M.2 2280 SSD, Gen. 4×4, Bulk
235,00 €Na skladištu











