Filter
Prikazujemo 1–20 od 27 rezultata
5,98 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Bijela |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
5,98 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
5,98 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crvena |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
5,98 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
6,80 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
18,75 €
| Tip | Bežični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
4,98 €
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / 3,5mm |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
15,98 €
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
11,98 €
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / 3,5mm |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
11,50 €
| Tip | Naglavne (on ear) |
|---|---|
| Povezivanje | Žičane / 3,5mm |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
15,98 €
| Tip | In-ear |
|---|---|
| Povezivanje | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
10,90 €
| Tip | Žična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
22,90 €
| Tip | Bežična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
12,98 €
| Tip | Žična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
8,80 €
| Tip | Bežični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crvena |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
8,80 €
| Tip | Bežični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Zelena |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Genius |
12,90 €
| Tip | Žična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
13,80 €
| Tip | Žična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Bijela |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
13,50 €
| Tip | Žična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |
15,60 €
| Tip | Bežična |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Genius |



















