Filter
Prikazujemo 261–267 od 267 rezultata
1,56 €
| Snaga | 25W |
|---|---|
| Tip | Žarna nit |
| Boja | 2300K |
| Grlo | E14 |
| Proizvođač | Thorgeon |
3,44 €
| Snaga | 2.5W |
|---|---|
| Tip | LED Filament |
| Grlo | E14 |
| Boja | 2700K |
| Proizvođač | Sylvania |
1,84 €
| Snaga | 40W |
|---|---|
| Tip | Žarna nit |
| Boja | 2700K |
| Grlo | E14 |
| Proizvođač | Bellight |
3,85 €
| Snaga | 4.5W |
|---|---|
| Tip | LED Filament |
| Grlo | E14 |
| Boja | 2700K |
| Proizvođač | Sylvania |
2,20 €
| Snaga | 25W |
|---|---|
| Tip | Žarna nit |
| Boja | 2700K |
| Grlo | E14 |
| Proizvođač | Bellight |
1,85 €
| Snaga | 15W |
|---|---|
| Tip | Žarna nit |
| Boja | 2700K |
| Grlo | E14 |
| Proizvođač | Bellight |
2,99 €
| Snaga | 15W |
|---|---|
| Tip | Žarna nit |
| Boja | 2700K |
| Grlo | BA15d |
| Proizvođač | Calex |






