Opis
LED Flex Neon priključni kabel + konektor.
SKU: AC6635
Dodatne informacije
| Tip | LED oprema |
|---|---|
| Proizvođač | Optonica |
Možda će vam se također svidjeti…
14,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 3000K |
| Proizvođač | Aigostar |
10,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
19,90 €
| Snaga | 12W |
|---|---|
| Tip | LED |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Osram |
8,80 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
7,20 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
14,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
27,98 €
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 19W |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Siteco |
LED Flex Neon priključni kabel
3,45 €Na skladištu












