LED Plafonjera 6W, 2800K Nadgradna, Optonica
Nedavno pogledano

MEAN WELL napajanje HLG-80H-24A
36,65 €Izvorna cijena bila je: 36,65 €.26,25 €Trenutna cijena je: 26,25 €.

Žarulja G9 LED 3,8W ,3000K, Noxion
3,40 €Izvorna cijena bila je: 3,40 €.1,98 €Trenutna cijena je: 1,98 €.
Opis
LED Stropna svjetiljka LED/ 6W/ 2800K. nadgradna, kvadrat
DL2238
LED PANEL NADGRADNI 6W KVADRATNI
LED PANEL nadgradni, kvadratni – snage 6W
Zamjena za klasičnu rasvjetu od 50W
Dimenzije plafonjere iznose: 120×120×39 mm
Barkod: 3800156622388
Dodatne informacije
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 6W |
| Boja | 2800K |
| Proizvođač | Optonica |
Možda će vam se također svidjeti…
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 3000K |
| Proizvođač | Aigostar |
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 19W |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Siteco |
| Snaga | 12W |
|---|---|
| Tip | LED |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Osram |
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
Related products
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 3000K |
| Proizvođač | Aigostar |
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Boja | 830, 840 |
| Proizvođač | Siteco |
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 6W |
| Boja | 4500K |
| Proizvođač | Optonica |
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 6500K |
| Proizvođač | Aigostar |
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
























































































