LED traka 5m, SMD 2835, 60LED/m, 17W, 12V, 3000K, IP20
Na skladištu
39,98 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
Specifikacija
– Snaga: 17W/m
– Boja svjetlosti: 3000K
– Razina osvjetljenja: 1700lm/m
– Grupa proizvoda: VT-2835
– LED tip: SMD 2835
– Životni vijek: 20 000 sati
– Ulazni napon: 12 24V
– Struja/m: 1,4 A/m
– 204 LED/M
– Širina: 10mm
– Duljina trake: 5m
-
Kataloški broj:9150044908 /66584
-
Barcode:3800157679145
Dodatne informacije
| Tip | Led traka |
|---|---|
| Boja | 3000K |
| Proizvođač | EcoVision |
Možda će vam se također svidjeti…
19,90 €
| Snaga | 12W |
|---|---|
| Tip | LED |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Osram |
8,80 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
14,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
7,20 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | EcoVision |
27,98 €
| Tip | Led nadgradna rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 19W |
| Boja | 4000K, 840 |
| Proizvođač | Siteco |
10,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 18W |
| Boja | 4000K |
| Proizvođač | Aigostar |
14,98 €
| Tip | Led ugradbena rasvjeta |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Boja | 3000K |
| Proizvođač | Aigostar |
LED traka 5m, SMD 2835, 60LED/m, 17W, 12V, 3000K, IP20
39,98 €Na skladištu






