Produžni USB aktivni kabel, USB2.0, 7,5m Axagon
Na skladištu
15,70 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
AXAGON ADR-207 USB2.0 Active Extension/Repeater kabel, Vrsta kabla USB ,Konektori USB 2.0 AM-AF aktivni produžni kabel, AC adapter o pcionalno(AC-5V2A), Duljina 7,5m, Boja crni
P/N ADR-207
Barkod 8595247908933
Dodatne informacije
| Tip | Produžni USB kabel |
|---|---|
| Duljina | 7,5m |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Axagon |
Možda će vam se također svidjeti…
0,99 €
| Tip | Produžni USB kabel |
|---|---|
| Sučelje | USB2.0 |
| Duljina | 0.8m |
| Konektor 1 | TIP A M |
| Konektor 2 | TIP A F |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Standard |
1,25 €
| Tip | Produžni USB kabel |
|---|---|
| Sučelje | USB2.0 |
| Duljina | 1.8m |
| Konektor 1 | TIP A M |
| Konektor 2 | TIP A F |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Standard |
Produžni USB aktivni kabel, USB2.0, 7,5m Axagon
15,70 €Na skladištu






