Roline pretvarač USB2.0 – Serial RS232, DB9, 1.8m
Opis
Ovim konverterom možete jednostavno povezati periferne uređaje, kao što su analogni i ISDN modemi, digitalni fotoaparati i prijenosna računala, koji imaju serijski sučelje s USB okruženjem.
• Jednostavna instalacija
• Pravi plug & play
• Podržava automatski način rukovanja protokolom (handshake)
• Podržava daljinski buđenje (remote wake up) i upravljanje napajanjem
• Ne zahtijeva prekid (IRQ)
• Duljina: 1,8 m
• Podržani operativni sustavi: Windows 98SE/ME/2000/XP/7/8/10
• Proizvođač: ROLINE
• Grupa proizvoda: Adapteri, Terminatori, Konverteri
• Vrsta proizvoda: USB – serijski konverter
• Boja: siva
• Duljina: 1,8 m
• Opseg isporuke: konverter kabel, CD s upravljačkim programima, upute
• Spoj strana 1 (računalo): USB A muški
• Spoj strana 2 (periferija): DB9 muški
• Tip konektora strana 1: USB 2.0 Tip A
• Spol konektora strana 1: muški
• Tip konektora strana 2: D-Sub 9-pinski (DE-9)
• Spol konektora strana 2: muški
• Smjer pretvorbe: serijski – USB
• Područje primjene: vanjsko
• Ručno pričvršćivanje vijcima: da
• Tehnička posebnost: ne zahtijeva prekid (IRQ)
• Težina: 75 g
• Visina pakiranja (pojedinačna): 30 mm
• Širina pakiranja (pojedinačna): 180 mm
• Dubina pakiranja (pojedinačna): 120 mm
• Težina pakiranja (pojedinačna): 0,18 kg
-
Kataloški broj:12.02.1163
-
Barcode:7611990120765
Dodatne informacije
| Tip | Kabel USB-Serial RS232 |
|---|---|
| Duljina | 1,8m |
| Proizvođač | Roline |
Možda će vam se također svidjeti…
| Tip | OTG USB C adapter |
|---|---|
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Ugreen |
| Tip | Kabel USB – USB C |
|---|---|
| Sučelje | USB2.0 |
| Duljina | 1,8m |
| Konektor 1 | TIP A M |
| Konektor 2 | TIP C M |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
| Proizvođač | Roline |
| Tip | Kabel USB – USB C |
|---|---|
| Duljina | 2m |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Roline Value |
| Tip | Kabel USB C-C |
|---|---|
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Roline |
| Tip | OTG USB C adapter |
|---|---|
| Sučelje | US3.0 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | TP-Link |












