SSD disk 128GB PCIe NVMe M.2, Gen4x4 BULK
Na skladištu
14,98 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
SSD M.2 DISK 128GB,
Specifications
– Capacity: 128 GB
– Interface: M.2 PCIe 4.0 x4
Dodatne informacije
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Kapacitet | 128 GB |
| Format | M.2 |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Razni |
Možda će vam se također svidjeti…
162,00 €
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
99,90 €
| Tip | Hard disk USB |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Sučelje | USB3.0 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
59,98 €
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
27,90 €
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Vrsta | Vanjsko kućište |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Vention |
149,98 €
| Tip | SSD vanjski disk |
|---|---|
| Kapacitet | 512GB |
| Sučelje | USB C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
SSD disk 128GB PCIe NVMe M.2, Gen4x4 BULK
14,98 €Na skladištu











