Verbatim Vi3000 256GB SSD M.2 NVMe PCIe Gen3x4
Opis
SSD M.2 DISK 256GB, V049373
Specifications
– Form Factor: M.2 2280 M Key
– Interface: PCIe 3.0 x4 NVMe
– Capacity: 256 GB
– MTBF: >1 000 000 hours
– Sequential read: 3300 MB/s
– Sequential write: 1300 MB/s
– IOPS read: 100k
– IOPS write: 100k
– Endurance: 185 TB
– Storage temperature: -45°C~95°C
– Operating temperature: 0°C~70°C
– Size: 80 x 22 x 2.3 mm
– Weight: 6.5 g
-
- Kataloški broj:49373
-
Barcode:023942493730
Dodatne informacije
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Format | M.2 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Proizvođač | Verbatim |
Možda će vam se također svidjeti…
| Tip | Hard disk USB |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Sučelje | USB3.0 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
| Tip | SSD vanjski disk |
|---|---|
| Kapacitet | 512GB |
| Sučelje | USB C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
| Tip | SSD disk |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Format | 2,5" |
| Sučelje | S-ATA |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
| Tip | M.2 NVMe SSD |
|---|---|
| Vrsta | Vanjsko kućište |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Vention |













