Filter
Prikazujemo 281–293 od 293 rezultata
24,98 €
| Tip | Prezenter bežični |
|---|---|
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
55,98 €
| Tip | USB zidni punjač |
|---|---|
| Sučelje | USB-C/A |
| Boj portova | 4 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
32,50 €
| Tip | USB zidni punjač |
|---|---|
| Sučelje | USB-C/A |
| Boj portova | 3 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
35,98 €
| Tip | Powerbank |
|---|---|
| Kapacitet | 10.000 mAh |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
49,50 €
| Tip | Powerbank |
|---|---|
| Kapacitet | 10.000 mAh |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
49,98 €
| Tip | Powerbank |
|---|---|
| Kapacitet | 20.000 mAh |
| Sučelje | USB-C |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
91,50 €
| Tip | Powerbank |
|---|---|
| Kapacitet | 27.000mAh |
| Sučelje | USB-C /USB-A |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
7,80 €
| Tip | Žični |
|---|---|
| Sučelje | USB |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
8,50 €
| Tip | Kabel USB – USB C |
|---|---|
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
31,90 €
| Tip | USB HUB |
|---|---|
| Sučelje | USB-C |
| Proizvođač | Verbatim |
87,50 €
| Tip | USB HUB |
|---|---|
| Sučelje | USB-C |
| Proizvođač | Verbatim |
11,98 €
| Tip | USB zidni punjač |
|---|---|
| Sučelje | USB-C/A |
| Boj portova | 4 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
23,90 €
| Tip | Bluetooth |
|---|---|
| Snaga | 8,5W |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Proizvođač | Vivax |












