Micro SD Card 128GB Sanvas Select Plus 100R A1 C10 Card + ADP Kingston
Na skladištu
27,90 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
Micro SD 128GB / PN- SDCS2/128GB,
Format Micro SDXC, Kapacitet 128 GB, Čitanje 100 MB/s, Klasa 10,U1,A1 KINGSTON
Barkod:740617298703
Dodatne informacije
| Kapacitet | 128 GB |
|---|---|
| Tip | microSDXC |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
| Proizvođač | Kingston |
Možda će vam se također svidjeti…
39,98 €
| Kapacitet | 256 GB |
|---|---|
| Tip | microSDXC |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
| Proizvođač | Kingston |
14,98 €
| Kapacitet | 64 GB |
|---|---|
| Tip | MicroSD (XC/UHS1) |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
Micro SD Card 128GB Sanvas Select Plus 100R A1 C10 Card + ADP Kingston
27,90 €Na skladištu









