MicroSD 256GB Kingston Canvas Select Plus + Adapter
Na skladištu
39,98 €
Na skladištu
Na skladištu
Opis
Micro SD 256GB /P/N SDCS3/256GB
MEM SD MICRO 256GB, Brzina čitanja 150,0000 Mb/s, Klasa 10, U1, V10, A1
Barkod: 740617348507
Dodatne informacije
| Kapacitet | 256 GB |
|---|---|
| Tip | microSDXC |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
| Proizvođač | Kingston |
Možda će vam se također svidjeti…
29,98 €
| Kapacitet | 128 GB |
|---|---|
| Tip | MicroSD (XC/UHS1) |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
32,50 €
| Kapacitet | 128 GB |
|---|---|
| Tip | MicroSD (XC/UHS3) |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
14,98 €
| Kapacitet | 64 GB |
|---|---|
| Tip | MicroSD (XC/UHS1) |
| Vrsta | Memorijska kartica |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Proizvođač | Verbatim |
MicroSD 256GB Kingston Canvas Select Plus + Adapter
39,98 €Na skladištu










